Posao i karijera

INTERNI KONKURS Saradnik za upravljanje sekundarnim pozicijama 282

Opšti uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, smer ekonomija/ menadzment/trgovina
  • Napredno poznavanje Office paketa programa
  • Poznavanje poslovnih procesa maloprodaje, osnova ekonomije i komercijalnog poslovanja
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poželjno iskustvo u direktnoj prodaji

Opis posla:

  • Definisanje sekundarnih pozicija u MPO u dogovoru sa rukovodiocem za upravljanje prodajnim prostorom
  • Sagledavanje mogućnosti za dodatno pozicioniranje dobavljača za svaki pojedinačni MPO
  • Saradanja sa vođama kategorija i učestvovanje u godišnjim pregovorima sa dobavljačima
  • Kontakt sa dobavljačima i pregovori u vezi sa prodajom sekundarnih pozicija
  • Dogovaranje i realizacija ugovora o zakupu sekundarnih pozicija
  • Izrađivanje i dostavljanje naloga za fakturisanje finansijskih iznosa dobavljačima na osnovu ugovora
  • Analiza uspešnosti prodaje i preuzimanje koraka za ostvarenje biznis plana

Tražimo osobu:

  • Razvijenih veština prodaje i pregovaranja
  • Visokog stepena efikasnosti
  • Proaktivnu i dinamičnu, spremne da postane deo kreativnog i uspešnog tima

Za dodatna pitanja možete kontaktirati HR sektor na 021/4870162.

Svi zainteresovani zaposleni treba da dostave svoju prijavu popunjavanjem formulara na zvaničnom sajtu http://www.univerexport.rs/zaposlenje.php

sa obaveznom naznakom „ZA INTERNI KONKURS Saradnik za upravljanje sekundarnim pozicijama 282“

Krajnji rok za prijavljivanje je 01.05.2017.

Svi prijavljeni zaposleni će biti pozvani na testiranje i intervju. HR sektor ima pravo da razmotri u procesu slekcije i zaposlene koji se nisu prijavili, ali koji ispunjavaju uslove konkursa.